2 kolejka i 2 zwycięstwo!

Misja zakończona sukcesem. ZaSanie udanie zrewanżowało się BIP-om za porażkę o III miejsce w poprzedniej edycji. Wzorowa gra w obronie, bardzo dobra postawa bramkarza i dobra skuteczność w pierwszej połowie pozwoliły naszej drużynie na zdobycie odpowiedniej przewagi i kontrolowanie meczu. Wynik widniejący na tablicy do przerwy to 4:0.

Druga połowa obfitowała w dogodne sytuacje, zarówno dla nas jak i dla drużyny z Dynowa. Lepiej wykorzystali je BIP-y zdobywając 3 bramki co pozwoliło złapać kontakt, jednak bramka w końcówce dla naszej drużyny rozwiała wątpliwości kto będzie zwycięzcą tego meczu.

Mecz zakończył się wynikiem 5:3 i po 2 kolejkach nadal jesteśmy liderami. Bramki dla nas strzelali: Wojciech Mazur 3x, Tomasz Hadam, Dawid Ostafiński.