Fatalne rozpoczęcie WTPNoPZ dla gospodarzy.

W niedzielę 05.07.2015r o godzine 14:00 mecz inaugurujący WTPNoPZ zagrali gospodarze z Dąbrówki oraz zawodnicy z Dylągowej. Pierwsi z wymienionych nie mogą mieć powodu do dumy, ponieważ przegrali ten mecz niemalże bez jakiejkolwiek walki. Pierwsza połowa przegrana aż 5:0 dała odrobinę do myślenia zawodnikom Dąbrówki, którzy po przerwie zdołali "wcisnąć" jeszcze 2 bramki gościom, ale i to nie pomogło, ponieważ Olimpia strzeliła po przerwie kolejne 5 bramek. Wynik 10:2 jakim zakończył się pierwszy mecz turnieju o puchar zarządu jest dla Dabrówki wielkim naprawdę wielkim wstydem.

W drugim mecz toczyła się już zacięta walka, piłkarze z Pawłokomy i Nozdrzca remisowali po 90 minutach gry 1:1. Warto dodać, że Paweł Kulon strzelił bramkę przedniej urody. Dogrywka również nie dała nam rozstrzygnięcia dopiero w karnych Nozdrzec pewnie pokonał ekipę z Pawłokomy 4:1.

Już w następną niedzielę 12.07.2015 r. mecz o 3 miejsce oraz FINAL !  Zapraszam od godziny 14:00 na mecz o 3 miejsce a o godzinie 16:00 na FINAL !