Fotorelacja z Pucharu Zarządu 2018

Zapraszamy do zapoznania się fotorelacją (fot. Paweł Pilszyk) z wydarzeń w ramach Meczu o Pucharu Zarządu KS ZaSanie. Sportowe zmagania odbyły się na stadionie w Dąbrówce Starzeńskiej a rozpoczęły się od takich konkurencji jak "Zwariowane Karne" (zawodnicy strzelając jedenastki losowali piłki i buty, którymi oddają strzał a były to m.in. halówki, korki, gumiaki, klapki, płetwy, piłka do koszykówki, siatkówki, nożna, dziecięca) "Przeciąganie Liny", czy "Bieg na 1000 m", a zakończyły meczem seniorów z juniorami o Puchar Zarządu, którym lepsi okazali się ci pierwsi. Po wszystkim odbyło się wspólne ognisko przy muzyce. Wszystkim uczestnikom, kibicom i osobom pomagającym przy organizacji bardzo dziękujemy i prosimy o zapoznanie się z dołączoną galerią (aby widzieć galerię pod postem na telefonie należy kliknąć wersję klasyczną strony, bądź otworzyć w wersji komputerowej lub przejść do galerii na stronie, bądź otworzyć na komputerze) ;)

Powiązana galeria: