V EDYCJA HLD
Już w najbliższą niedziele startuje V edycja Halowej Ligi Dynowa. Rywalizacja zapowiada się bardzo ekscytująco. Wicemistrz IV edycji - ZaSanie w pierwszym meczu podejmie drużynę Przedmieścia Dynów.
Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek:
I kolejka – 29.11
12:10 - Drink Team Dynów (M) - BIP Team Dynów
12:50 - ZaSanie Dąbrówka Starzeńska - Przedmieście Dynów
13:30 - Blokersi Dynów - Bartkówka
14:10 - AKS Lech Team Dynów - Nozdrzec Team
14:50 - STARSi Dynów - Dubiecko Squad
15:30 - BadBoys Dynów - Armia Spejsona Izdebki
II kolejka – 06.12
12:00 – Przedmieście – Nozdrzec
12:40 – ZaSanie – STARSi
13:20 – BIP Team – AKS Lech
14:00 – BadBoys – Blokersi
14:40 – Drink Team – Armia Spejsona
15:20 – Dubiecko – Bartkówka
III kolejka – 12.12 (sobota)
16:40 – Armia Spejsona – ZaSanie
17:20 – Blokersi – Dubiecko
18:00 – AKS Lech – Bartkówka
18:40 – STARSi – BadBoys
19:20 – BIP Team – Nozdrzec
20:00 – Przedmieście – Drink Team
IV kolejka – 13.12
12:00 – AKS Lech – Blokersi
12:40 – Armia Spejsona – Dubiecko
13:20 – Przedmieście – BadBoys
14:00 – Nozdrzec – Drink Team
14:40 – STARSi – Bartkówka
15:20 – BIP Team – ZaSanie
V kolejka – 19.12 (sobota)
16:40 – BadBoys – BIP Team
17:20 – Drink Team – AKS Lech
18:00 – ZaSanie – Nozdrzec
18:40 – Bartkówka – Armia Spejsona
19:20 – Blokersi – STARSi
20:00 – Dubiecko – Przedmieście
VI kolejka – 20.12
12:00 – Armia Spejsona – Blokersi
12:40 – Przedmieście - Bartkówka
13:20 – BIP Team – Dubiecko
14:00 – AKS Lech – STARSi
14:40 – Drink Team – ZaSanie
15:20 - Nozdrzec – BadBoys
VII kolejka – 27.12
12:00 – Bartkówka – BIP Team
12:40 – Dubiecko – Nozdrzec
13:20 – BadBoys – Drink Team
14:00 – Blokersi – Przedmieście
14:40 – ZaSanie – AKS Lech
15:20 – Armia Spejsona – STARSi
VIII kolejka – 02.01 (sobota)
16:40 – Drink Team – Dubiecko
17:20 – Nozdrzec – Bartkówka
18:00 – ZaSanie – BadBoys
18:40 – BIP Team – Blokersi
19:20 – AKS Lech – Armia Spejsona
20:00 – Przedmieście – STARSi
IX kolejka – 03.01
12:00 – Dubiecko – ZaSanie
12:40 – BadBoys – AKS Lech
13:20 – Armia Spejsona – Przedmieście
14:00 – STARSi – BIP Team
14:40 – Blokersi – Nozdrzec
15:20 – Bartkówka – Drink Team
X kolejka – 06.01 (środa – Święto Trzech Króli) - godziny spotkań zostaną wylosowane przed VIII kolejką
AKS Lech – Przedmieście
BIP Team – Armia Spejsona
Nozdrzec – STARSi
Drink Team – Blokersi
ZaSanie – Bartkówka
BadBoys – Dubiecko
XI kolejka – 10.01 (godziny spotkan zostana wylosowane przed VIII kolejką)
Dubiecko – AKS Lech
Bartkówka – BadBoys
Blokersi – ZaSanie
STARSi – Drink Team
Armia Spejsona – Nozdrzec
Przedmieście – BIP Team
Play – off – I mecz – 17.01
13:00 – 3-6
13:40 – 4-5
Play-off – rewanże – 24.01
13:00 – 4-5
13:40 – 3-6
Półfinały i runda playout - 31.01
12:00 – 9-12 (play-out)
12:40 – 10-11 (play-out)
13:20 – I mecz o 7 miejsce
14:00 – I mecz o 5 miejsce
14:40 – I półfinał (1- 4 lub 5)
15:20 – II półfinał (2 – 3 lub 6)
Półfinały i runda playout - 07.02
12:00 – 10-12 (play-out)
12:40 – 9-11 (play-out)
13:20 – II mecz o 7 miejsce
14:00 – II mecz o 5 miejsce
14:40 – I półfinał (1- 4 lub 5) - rewanż
15:20 – II półfinał (2 – 3 lub 6) – rewanż
Finały HLD – 14.02
12:30 – 11-12 (play out)
13:10 – 9-10 (play out)
13:50 – mecz o III miejsce
14:30 – Finał HLD
15:15 – oficjalne zakończenie i wręczenie nagród
Komentarze