ZaSanie vs. STARSi - Mecz na szczycie!

W niedzielę 4.01.2015r. o godz. 15:00 w ramach 6. kolejki HLD ZaSanie rozegra swój mecz z drużyną STARS-ów. Spotkanie zapowiada się niezwykle ekscytująco, ponieważ będzie to spotkanie lidera z wiceliderem tabeli. A więc emocji, walki i zaangażowania na pewno nie zabraknie.

Dla naszej drużyny będzie to ciężki mecz. STARSi po 5 kolejkach mają komplet zwycięstw. Grają szybką i "dojrzałą" piłkę. Prawie wszyscy ich zawodnicy poza HLD występują w drużynach rywalizujących w rozgrywkach OZPN. Jednak nasza drużyna nie jest bez szans. Jak pokazały mecze z BIP-ami i BadBoys-ami jeśli wszyscy są w formie bez problemu możemy odprawiać rywali z kwitkiem. Aby osiągnąć dobry rezultat ze STARS-ami trzeba zagrać na 100% swoich umiejętności, przede wszystkim bezbłędnie w defensywie oraz skutecznie w ataku

W przypadku wygranej ZaSanie odrobi do STARS-ów 3 punkty i w sumie będzie miało 2 punkty straty. W przypadku porażki ZaSanie spadnie z pozycji wicelidera i wyląduje w połowie tabeli.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Niedziela 4.01.2015r. o godz. 15:00. Hala sportowa w gimnazjum w Dynowie.