Jeest 3 wygrana!!!

ZaSanie odprawiło z kwitkiem "Złych Chłopców" i wygrało 3 mecz z rzędu. Jednak początek meczu nie układał się dobrze dla drużyny ZaSania. Wykorzystali to BadBoysi i wyszli na prowadzenie. Dopiero po kilku minutach ekipa z Dąbrówki weszła w swój rytm gry i pewnie wygrała pierwszą połowę. Druga połowa jak zwykle, trochę słabsza w wykonaniu naszej drużyny, mimo to wygraliśmy pewnie 6:3 udanie rewanżując się kolejnej drużynie za porażkę w ubiegłej edycji. Dzięki lepszej różnicy bramek na lidera tabeli wysunęli się STARSi, natomiast nasza drużyna spada na 2 miejsce. Jednak dla nas najważniejsze są kolejne 3 punkty. Po 3 kolejkach niepokonane są już tylko 2 drużyny: STARSi i ZaSanie.

Bramki dla nas strzelali: Wojciech Mazur 2x, Kamil Wandas 2x, Tomasz Hadam, Piotr Hadam