Pierwsza porażka

W 4. kolejce HLD ZaSanie doznało pierwszej ligowej porażki. Uległo drużynie AKS-u 6:3. Na pewno przyczyniły się do tego absencje 3 graczy naszej drużyny. Mimo porażki ZaSanie utrzymało drugą pozycję w tabeli i ma 2 punkty przewagi nad Blokersami i 3 nad kolejnymi drużynami.

Zwycięstwo AKS-u pokazało, że liga w tym roku jest najbardziej wyrównana, np.: trzecią drużynę od ósmej dzieli zaledwie 1 punkt.

W 5. kolejce naszą drużynę czeka ciężki mecz z bardzo niewygodną drużyną Azbestu, który zajmuje 10 lokatę w lidze. W przypadku porażki ZaSanie bardzo mocno skomplikuje sobie sytuację w tabeli ligowej przed następnymi meczami.  Dlatego motywacji na następny mecz na pewno nie zabraknie.

Ostatni ligowy mecz w tym roku ZaSanie vs. Azbest odbędzie się w niedziele, 28.12.14 o godz. 15:15.